Domy drewniane

Zastaliśmy Polskę murowaną – zostawimy drewnianą

Nowoczesne i tradycyjne, parterowe i piętrowe, jednorodzinne i wielorodzinne – takie domy drewniane naszego wykonawstwa znajdą Państwo zwłaszcza na południu Polski: na Śląsku i Dolnym Śląsku oraz w Małopolsce. Budujemy domy w coraz popularniejszej konstrukcji szkieletowej oraz z bala. Bez względu na stosowaną technologię zawsze wykorzystujemy wysokiej jakości, suszone drewno najlepszych gatunków ,gwarantujących trwałość i estetykę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że budowane przez nas obiekty służą naszym klientom przez wiele lat. Dlatego właśnie przykładamy ogromną wagę do jakości wykonywanych przez nas realizacji. Naszą firmę tworzą wykwalifikowani specjaliści stale rozwijający swoje umiejętności. Swoją fachowość potwierdziliśmy już realizacjami budów zarówno domów mieszkalnych, jak i obiektów wielkopowierzchniowych.

Parametry i projekty domów z drewna

Nasze budynki odpowiadają normom i przepisom obowiązującego prawa budowlanego, spełniają także wymagania jakościowe stawiane budownictwu drewnianemu i prefabrykowanemu w Polsce, oraz wymagania dla budownictwa energooszczędnego.

Zastaliśmy Polskę murowaną – zostawimy drewnianą

Oferujemy budynki o doskonałych parametrach technicznych i termicznych, przy jednoczesnym zoptymalizowaniu rozwiązań ekonomicznych. Nasze domy wyróżniają się doskonałymi parametrami termicznymi, dzięki czemu spełniają wymogi norm dla budynków energooszczędnych. Już w podstawowym standardzie oferujemy ścianę zewnętrzną dla budynków szkieletowych, o współczynniku przenikania ciepła U=0,11 [W/m²K].

Budujemy domy na podstawie projektów typowych i indywidualnych, współpracując przy tym z najlepszymi biurami projektowymi specjalizującymi się w budownictwie drewnianym, takimi jak: Mój Dom Cieszyn, Dom Projekt Myślenice, Studio Z500 Warszawa, Archon Myślenice.

Polecamy Państwa uwadze nasze realizacje, wśród których znaleźć można nowoczesne koncepcje zróżnicowane nie tylko pod względem bryły architektonicznej, ale również pod względem powierzchni użytkowej, powierzchni zabudowy, kubatury itp. Chcemy bowiem, by nasze wizje odpowiadały wymaganiom każdego klienta i by realizowały w pełni jego założenia i wymagania. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami o właściwościach domów szkieletowych i z bali.

Jakie domy drewniane stawiamy?

Tradycyjne domy drewniane

Tradycyjne domy drewniane

Powrót do tradycji w architekturze. Tradycyjne domy drewniane w Małopolsce nawiązujące do stylu podhalańskiego to trend w budownictwie naśladowany również w innych rejonach Polski. Nasze domy łączą klasyczną estetykę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Budujemy domy z wysokiej jakości drewna, które nawet po latach nie tracą swoich właściwości. Tradycyjne domy drewniane dzięki ociepleniu przeznaczone są do całorocznego użytku, a mieszkańcy mogą cieszyć się nienaganną estetyką, zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane domy były w pełni funkcjonalne, bezpieczne i ponadczasowe w kwestii wyglądu oraz jakości wykonania bez względu na to, czy powstają na Śląsku, w Małopolsce czy na Dolnym Śląsku.

Nowoczesne domy szkieletowe

Drewno to doskonały, tradycyjny materiał budowlany, który kilka lat temu wróciło do łask. Dzisiejsze obiekty drewniane nie kojarzą się już z przestarzałymi budynkami – to nowoczesne domy szkieletowe, których wiele postawiliśmy na Górnym i Dolnym Śląsku oraz w Małopolsce. Właśnie tutaj prowadzimy naszą działalność, zapewniając klientom solidne wykonanie oraz wykorzystanie sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Gwarantujemy, że wybudowane przez nas z drewna obiekty będą w pełni funkcjonalne, ponadczasowe i solidne, dzięki czemu będą zapewniać bezpieczeństwo mieszkańców.

Nowoczesne domy szkieletowe
Ekologiczne i energooszczędne domy z drewna

Ekologiczne i energooszczędne domy z drewna

Drewniane domy budowane przez naszą firmę spełniają standardy i normy ekologiczne i energooszczędności. To dlatego na Śląsku czy w Małopolsce cieszą się rosnącą popularnością. Wykorzystywane przez nas materiały to wysokiej klasy nieprzetworzone drewno. Energooszczędne domy szkieletowe z drewna wykorzystują swoją konstrukcję do tego, aby zachować możliwie jak najwięcej ciepła w najbardziej ekologiczny sposób. W fazie budowy kierujemy się jednym celem – chcemy stworzyć w pełni funkcjonalny i ekologiczny budynek mieszkalny, w którym domownicy mogą czuć się komfortowo z myślą, że popierają ochronę środowiska.

Całoroczne domy z bali

Domy z bali kojarzą nam się z sezonowymi obiektami letniskowymi. Dla miłośników takiego stylu budownictwa mamy dobrą wiadomość – oferujemy całoroczne domy z bali, dostosowane do użytku bez względu na porę roku. Materiały, z których powstają, to najwyższej jakości drewno odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, co gwarantuje trwałość i solidność naszych obiektów. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań – nasze domy cechują się nowoczesnością, przy jednoczesnym nawiązaniu do tradycyjnego, podhalańskiego stylu. Dbałość o szczegóły wykończenia sprawia, że całoroczne domy z bali charakteryzują się nienaganną estetyką, która podbiła już serca mieszkańców Małopolski czy Śląska.

Całoroczne domy z bali
Tanie domy kanadyjskie

Tanie domy kanadyjskie

Klasyczne domy w technologii szkieletu drewnianego, wypełnionego izolacją termiczną, nazywane są „kanadyjczykami”, ponieważ taki sposób budowania domów przywędrował z Kanady. Drewniane szkielety, na których opiera się konstrukcja, wykonane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość, ale jednocześnie domy kanadyjskie zaliczane są do tanich (np. w stosunku do domów z bala). To idealna propozycja na każdą kieszeń. Chcemy, aby nowo powstałe obiekty były przygotowane na użytkowanie przez wiele lat, dlatego do powierzonych nam obowiązków podchodzimy solidnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Nasze tanie domy kanadyjskie wyróżniają się nie tylko korzystną ceną, ale również trwałością, jakiej nie gwarantują żadne inne firmy budowlane. Stosowana przez nas nowatorska technologia pozwala nam tworzyć oryginalne obiekty o wysokiej estetyce.

Gwarancja na nasze domy

Udzielamy 60-miesięcznej gwarancji na wykonane przez nas prace, licząc od dnia podpisania końcowego protokołu odbioru.

Wymarzony dom z drewna?

Jeżeli chcieliby Państwo, abyśmy wybudowali Wam wymarzony dom, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub po prostu o telefon.